Sponzoři a partneři

Všem níže uvedeným děkujeme za podporu, přízeň a dlouhodobou spolupráci:

 


V letošním roce nás podporují :

Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Města a obce:
Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Havířov, Bílovec, Hranice, Kopřivnice, Třinec, Frenštát pod Radhoštěm, Bohumín, Příbor, Frýdlant nad Ostravicí, Jistebník, Markvartovice, Morávka, Raškovice, Vidče, Zátor, Životice u Nového Jičína, Pustějov, Albrechtičky, Brumovice, Čeladná, Dobrá, Fulnek, Hladké Životice, Hnojník, Horní Suchá, Horní Tošanovice, Hradec nad Moravicí, Chvalčov, Jeseník nad Odrou, Kateřinice, Krásná, Lichnov, Lichnov, Loučka, Ludgeřovice, Mořkov, Mošnov, Olbramice, Olšovec, Paskov, Petrovice u Karviné, Petřvald, Písek U Jablunkova, Potštát, Rybí, Rychvald, Sedliště, Skotnice, Spálov, Stonava, Studénka, Suchdol nad Odrou, Šenov u Nového Jičína, Teplice nad Bečvou, Těškovice, Valašská Polanka, Vendryně, Vratimov, Vyšní Lhoty, Zubří, Žabeň, Ženklava, Bolatice, Albrechtice, Bílá, Brantice, Dobratice, Hlučín, Kunín, Trnávka, Václavovice, Velké Heraltice, Veřovice, Vřesina, Závada, Slatina, Soběšovice, Starý Jičín, Metylovice, Baška, Branky, Černotín, Dětmarovice, Dolní Domaslavice, Dolní Tošanovice, Dolní Životice, Háj ve Slezsku, Hodslavice, Jablůnka, Jakubčovice nad Odrou, Kujavy, Luboměř, Nižní Lhoty, Ostravice, Oznice, Police, Pražmo, Ropice, Slavkov, Slezské Rudoltice, Staříč, Střítež nad Ludinou, Vojkovice, Vysoká, Jarcová, Pazderna, Písečná

Zvláštní poděkování pak patří naši „domovské“ obci Bartošovice.

Naši příznivci a dárci:
Bastlová Irena, Bílek Milan, Bielczyk Petr, Blahutová Eva, JUDr.Bohdan Josef, Ing. Bortlová Pavla, Brandová Vladimíra, Břichačková Veronika, Burdnová Michaela, Bužgová Tereza, Cejpová Irena, Dastin Alex, Dondová Barbora, Drobný Jakub, Dröhslerová Marcela, Dufková Tereza, Dužíková Renata, Erika, Fabík Milan, Fabián Ondřej, Fajfreliková Jiřina, Fišerová Jitka, Fochtová Lucie, Galuszka Ivan, Gelnar Lukáš, Goldová Veronika, Ing.Gráf Stanislav, Gregorová Libuše, Grofová Anna, Gybasová Anna, Haratický Tomáš, Harhajová Anna, Havrlant Jaroslav, Heryánová Dana, Hlinka Tomáš, Hluštík Petr, Horáček Jiří, Horňáková Lenka, Horník Martin, Houžvička Milan, Hrabovčín Jan, Hrišková Eva, Hrehušová Alena, Hruška Pavel, Phamdr. Husáková Lenka, RNDr.Chmelařová Eva, Ihnát Milan, Janiková Hana, Jevická Marcela, Johanek Václav, Jonák Dalibor, Jonas Vladimír, Kalandrová Helena, Kelnar Michal, Kettnerová Lenka, Klásková Petra, Klembara Matyáš, Klimešová Simona, Kodešová Eva, Kohoutek Jaroslav, Kostřicová Blanka, Košař Miroslav, Kozák Ladislav, Kučera Zdeněk, Kučerová Radmila, Mgr.Kudělová Jarmila, Ing.Kurek Jiří, Ing.Kuželová Marcela, Krejčí Zdeňka, Ing. Kříž Martin, Kypta Jan, Ing.Langová Šárka, Lankočí Radka, Lenhartová Zuzana, Lipovský Pavel, Livečka Daniel, Losertová Monika, Losmanová Sabina, Malcharová Jana, Malovaníková Pavla, Matulová Maria, Matýsek Tomáš, Měrková Soňa, Mlecková Jindřiška, Mohyla Teodor, Mohylová Hana, Molinková Petra, Moša Michal, Münster Oldřich, Nadační fond Lidé a zvířata, Najzarová Monika, Nosková Hana, Nowak Martin, Opíchal Rostislav, Parma Pavel, Paulus Pavel, Pavelka Daniel, MVDr.Pavlík Ivo, MVDr.Pelikán Jiří, Peluha Vratislav, Petřvalská Renáta, Pivoňka Petr, Písaříková Milada, Plavý Milan, Plešková Veronika, Podvolecká Blanka, Podzemná Lenka, Polák Petr, Polášek Michal, Poledník Marcel, Pravdová Michaela, Prušová Jaroslava, Přívětivá Květa, Přívětivý Bedřich, Pury Dayal, Randuchová Karin, Ranocha Petr, Robenek Tomáš, Růžička Otto, Růčková Věra, Rychnovský Tomáš, Řezáčová Dobromila, Sajdl Miroslav, Sargánek Robert, Sebera Zdeněk, Ing. Sedláček Tomáš, Solarová Dana, Sommer Richard, Sopuchová Denisa, Sotolová Jaroslava, návštěvnice kadeřnictví Sovinská, Spousta Dalibor, Strakošová Dagmar, Svaková Radka, Sýkorová Kateřina, Mgr.Symerský Petr, Šimíčková Dana, Šímová Renata, Ševčíková Renáta, Šlechtovi Olga a Jaroslav, Štěpán Miroslav, Šťovíčková Veronika, Švaříček Filip, Talaga Gabriel, Tomášek Vítězslav, Tračík Štěpán, Trombiková Hana, UNIVIT s.r.o., Urbancová Zuzana, Vašica Jeroným, Vašku Kaufmannová Barbora, Vávrová Silvie, Vilímek Josef, Vítková Stanislava, Vítová Daniella, Vlček Libor, Vondráček Jiří, Vránek David, Wawrziczek Tomáš, zaměstnanci Deloitte Ostrava, Zedničková Kristýna, MUDr. Zehnalová Jana, Zmydlený Tomáš, MVDr. Žák Jiří, Žůrková Jana, Žůrková Žaneta

děti ze ZŠ v Ženklavě, z MŠ Záhumenní v Kopřivnici, z ZŠ a MŠ Březová, ZŠ a MŠ Tyršová ve Frenštátě p.R., ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský les

Pokud jste našim sponzorem a nevidíte zde své jméno, napište nám na e-mail: orlova@csopnj.cz a my to ihned napravíme.

Adopce zvířat:

Sýček obecný : obec Zátor

Sova pálená: město Příbor

Poštolka obecná: UNIVIT s.r.o.

Puštík obecný: Ing. Urbancová a Ing. Feix

Poštolka obecná: Zdeněk Rohan

Krkavec velký: Jana Pavelková