Sponzoři a partneři

Všem níže uvedeným děkujeme za podporu, přízeň a dlouhodobou spolupráci:

 

Naši příznivci a dárci:

Bastlová Irena, Bílek Milan, Bielczyk Petr, Blahutová Eva, JUDr.Bohdan Josef, Ing. Bortlová Pavla, Brandová Vladimíra, Břichačková Veronika, Burdnová Michaela, Bužgová Tereza, Dastin Alex, Dondová Barbora, Drobný Jakub, Dröhslerová Marcela, Dužíková Renata, Cejpová Irena, Fabík Milan, Fabián Ondřej, Fajfreliková Jiřina, Fišerová Jitka, Fochtová Lucie, Galuszka Ivan, Gelnar Lukáš, Ing.Gráf Stanislav, Grofová Anna, Gybasová Anna, Haratický Tomáš, Harhajová Anna, Havrlant Jaroslav, Heryánová Dana, Hluštík Petr, Horáček Jiří, Horňáková Lenka, Horník Martin, Houžvička Milan, Hrabovčín Jan, Hrišková Eva, Hruška Pavel, Phamdr. Husáková Lenka, RNDr.Chmelařová Eva, Ihnát Milan, Janiková Hana, Johanek Václav, Jonas Vladimír, Kalandrová Helena, Kelnar Michal, Kettnerová Lenka, Klásková Petra, Klimešová Simona, Kodešová Eva, Kohoutek Jaroslav, Kozák Ladislav, Kučera Zdeněk, Kučerová Radmila, Mgr.Kudělová Jarmila, Ing.Kurek Jiří, Ing.Kuželová Marcela, Krejčí Zdeňka, Ing. Kříž Martin, Kypta Jan, Ing.Langová Šárka, Lankočí Radka, Lenhartová Zuzana, Lipovský Pavel, Livečka Daniel, Losertová Monika, Malcharová Jana, Matýsek Tomáš, Měrková Soňa, Mlecková Jindřiška, Mohyla Teodor, Mohylová Hana, Moša Michal, Münster Oldřich, Nadační fond Lidé a zvířata, Najzarová Monika, Nosková Hana, Nowak Martin, Opíchal Rostislav, Parma Pavel, Paulus Pavel, MVDr.Pavlík Ivo, MVDr.Pelikán Jiří, Petřvalská Renáta, Pivoňka Petr, Plavý Milan, Plešková Veronika, Podzemná Lenka, Polák Petr, Poledník Marcel, Pravdová Michaela, Prušová Jaroslava, Přívětivá Květa, Přívětivý Bedřich, Pury Dayal, Randuchová Karin, Ranocha Petr, Robenek Tomáš, Růžičky Otto, Rychnovský Tomáš, Řezáčová Dobromila, Sargánek Robert, Sebera Zdeněk, Ing. Sedláček Tomáš, Solarová Dana, Sommer Richard, Sopuchová Denisa, Sotolová Jaroslava, návštěvnice kadeřnictví Sovinská, Strakošová Dagmar, Mgr.Symerský Petr, Šimíčková Dana, Šímová Renata, Ševčíková Renáta, Štěpán Miroslav, Šťovíčková Veronika, Švaříček Filip, Talaga Gabriel, Tomášek Vítězslav, Tračík Štěpán, Trombiková Hana, Urbancová Zuzana, Vašica Jeroným, Vašku Kaufmannová Barbora, Vávrová Silvie, Vítková Stanislava, Vítová Daniella, Vlček Libor, Vránek David, Wawrziczek Tomáš, zaměstnanci Deloitte Ostrava, Zedničková Kristýna, MVDr. Žák Jiří, Žůrková Jana, Žůrková Žaneta

 

děti ze ZŠ v Ženklavě, z MŠ Záhumenní v Kopřivnici, z ZŠ a MŠ Březová, ZŠ a MŠ Tyršová ve Frenštátě p.R., ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský les

Pokud jste našim sponzorem a nevidíte zde své jméno, napište nám na e-mail: orlova@csopnj.cz a my to ihned napravíme.

 

V letošním roce nás podporují :

Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Města a obce: Ostrava, Nový Jičín, Opava, Havířov, Frýdek-Místek, Bílovec, Hranice, Třinec, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Odry, Bohumín, Valašské Meziříčí, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Příbor, Frýdlant nad Ostravicí, Fulnek, Horní Suchá, Jistebník, Karviná, Pustějov, Stonava, Studénka, Těškovice, Zátor, Životice u Nového Jičína, Brušperk, Mořkov, Olšovec, Ostrava-Krásné Pole, Raškovice, Rychvald, Stará Ves nad Ondřejnicí, Šenov u Nového Jičína, Valašská Polanka, Velká Polom, Velké Albrechtice, Vendryně, Vítkov, Vratimov, Závišice, Ženklava, Morávka, Petřvald, Bolatice, Litultovice, Polom, Rybí, Albrechtičky, Dobrá, Dolní Lutyně, Hlučín, Jablunkov, Jeseník nad Odrou, Jindřichov, Krásná, Mošnov, Nošovice, Osoblaha, Paskov, Sedliště, Skřipov, Suchdol nad Odrou, Sviadnov, Tichá, Trnávka, Vřesina, Závada, Zubří, Brantice, Chvalčov, Kozlovice, Čeladná, Černotín, Dětmarovice, Dolní Domaslavice, Dolní Lomná, Dolní ŽivoticeDoubrava, Heřmanice, Hladké Životice, Hodslavice, Hukvaldy, Choryně, Jezernice, Kateřinice, Kladeruby, Kobeřice, Kujavy, Kunčice pod Ondřejníkem, Kunín, Lichnov, Lichnov, Luboměř, Markvartovice, Metylovice, Nižní Lhoty, Osek nad Bečvou, Pazderna, Pražmo, Ropice, Rouské, Rusava, Seninka, Skotnice, Slavkov, Slezské Rudoltice, Soběšovice, Spálov, Starý Jičín, Staříč, Valašská Bystřice, Velké Heraltice, Veřovice, Vojkovice, Vyšní Lhoty, Jarcová, Vítonice

Adopce zvířat:

Sýček obecný : obec Zátor

Sova pálená: město Příbor

Kalous ušatý: Martin Haubelt

Sýček obecný: Jitka Ryplová

Poštolka obecná: Zděnek Rohan

Luňák hnědý: Zdeňka Krejčí

Orel skalní: Tomáš Haratický