Sponzoři a partneři

Všem níže uvedeným děkujeme za podporu, přízeň a dlouhodobou spolupráci:

 


V letošním roce nás podporují :

Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Města a obce: Ostrava,  Nový Jičín, Opava, Frýdek-Místek, Havířov, Rožnov pod Radhoštěm, Bílovec, Třinec, Hranice, Kopřivnice, Valašské Meziříčí, Odry, Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Orlová, Český Těšín, Příbor, Jistebník, Frýdlant nad Ostravicí, Markvartovice, Štramberk, Zátor, Těškovice, Bítov, Velké Albrechtice, Studénka, Pustějov, Albrechtičky, Rychvald, Tichá, Paskov, Brušperk, Žabeň, Sedliště, Dobrá, Vyšní Lhoty, Raškovice, Krásná, Morávka, Horní Suchá, Petrovice u Karviné, Stonava, Ženklava, Kravaře, Město Albrechtice, Fulnek, Hladké Životice, Suchdol nad Odrou, Šenov u Nového Jičína, Rybí, Mořkov, Holasovice, Skřipov, Velké Heraltice, Dolní Lutyně, Klimkovice, Stará Ves nad Ondřejnicí, Velká Polom, Vratimov, Vřesina, Hnojník, Zubří, Valašská Bystřice, Valašská Polanka, Bělotín, Olšovec, Potštát, Bolatice, Polom, Nošovice, Závada, Písek U Jablunkova, Brantice, Spálov, Lešná, Milotice nad Bečvou, Teplice nad Bečvou, Veselíčko, Slatina, Kozlovice, Petřvald, Chvalčov, Jindřichov, Kujavy, Ropice, Bordovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Staříč, Hukvaldy, Lhotka pod Ondřejníkem, Baška, Soběšovice, Dolní Tošanovice, Vojkovice, Dobratice, Nižní Lhoty, Pražmo, Metylovice, Ostravice, Děhylov, Dolní Lomná, Dětmarovice, Mošnov, Kateřinice, Lichnov, Slezské Rudoltice, Vysoká, Starý Jičín, Heřmanice, Luboměř, Mankovice, Dolní Životice, Háj ve Slezsku, Štítina, Doubrava, Olbramice, Rusava, Dolní Bečva, Choryně, Jablůnka, Seninka, Francova Lhota, Černotín, Opatovice, Paršovice, Rouské, Střítež nad Ludinou, Jezernice, Osek nad Bečvou, Týn nad Bečvou, Pazderna, Jarcová

Naši příznivci a dárci:

Bastlová Irena, Bílek Milan, Bielczyk Petr, Blahutová Eva, JUDr.Bohdan Josef, Ing. Bortlová Pavla, Brandová Vladimíra, Břichačková Veronika, Burdnová Michaela, Bužgová Tereza, Dastin Alex, Dondová Barbora, Drobný Jakub, Dröhslerová Marcela, Dužíková Renata, Cejpová Irena, Fabík Milan, Fabián Ondřej, Fajfreliková Jiřina, Fišerová Jitka, Fochtová Lucie, Galuszka Ivan, Gelnar Lukáš, Ing.Gráf Stanislav, Gregorová Libuše, Grofová Anna, Gybasová Anna, Haratický Tomáš, Harhajová Anna, Havrlant Jaroslav, Heryánová Dana, Hluštík Petr, Horáček Jiří, Horňáková Lenka, Horník Martin, Houžvička Milan, Hrabovčín Jan, Hrišková Eva, Hruška Pavel, Phamdr. Husáková Lenka, RNDr.Chmelařová Eva, Ihnát Milan, Janiková Hana, Johanek Václav, Jonák Dalibor, Jonas Vladimír, Kalandrová Helena, Kelnar Michal, Kettnerová Lenka, Klásková Petra, Klimešová Simona, Kodešová Eva, Kohoutek Jaroslav, Kostřicová Blanka, Košař Miroslav, Kozák Ladislav, Kučera Zdeněk, Kučerová Radmila, Mgr.Kudělová Jarmila, Ing.Kurek Jiří, Ing.Kuželová Marcela, Krejčí Zdeňka, Ing. Kříž Martin, Kypta Jan, Ing.Langová Šárka, Lankočí Radka, Lenhartová Zuzana, Lipovský Pavel, Livečka Daniel, Losertová Monika, Malcharová Jana, Malovaníková Pavla, Matýsek Tomáš, Měrková Soňa, Mlecková Jindřiška, Mohyla Teodor, Mohylová Hana, Molinková Petra, Moša Michal, Münster Oldřich, Nadační fond Lidé a zvířata, Najzarová Monika, Nosková Hana, Nowak Martin, Opíchal Rostislav, Parma Pavel, Paulus Pavel, MVDr.Pavlík Ivo, MVDr.Pelikán Jiří, Petřvalská Renáta, Pivoňka Petr, Písaříková Milada, Plavý Milan, Plešková Veronika, Podvolecká Blanka, Podzemná Lenka, Polák Petr, Polášek Michal, Poledník Marcel, Pravdová Michaela, Prušová Jaroslava, Přívětivá Květa, Přívětivý Bedřich, Pury Dayal, Randuchová Karin, Ranocha Petr, Robenek Tomáš, Růžičky Otto, Rychnovský Tomáš, Řezáčová Dobromila, Sajdl Miroslav, Sargánek Robert, Sebera Zdeněk, Ing. Sedláček Tomáš, Solarová Dana, Sommer Richard, Sopuchová Denisa, Sotolová Jaroslava, návštěvnice kadeřnictví Sovinská, Strakošová Dagmar, Svaková Radka, Sýkorová Kateřina, Mgr.Symerský Petr, Šimíčková Dana, Šímová Renata, Ševčíková Renáta, Štěpán Miroslav, Šťovíčková Veronika, Švaříček Filip, Talaga Gabriel, Tomášek Vítězslav, Tračík Štěpán, Trombiková Hana, Urbancová Zuzana, Vašica Jeroným, Vašku Kaufmannová Barbora, Vávrová Silvie, Vítková Stanislava, Vítová Daniella, Vlček Libor, Vránek David, Wawrziczek Tomáš, zaměstnanci Deloitte Ostrava, Zedničková Kristýna, MUDr. Zehnalová Jana, Zmydlený Tomáš, MVDr. Žák Jiří, Žůrková Jana, Žůrková Žaneta

děti ze ZŠ v Ženklavě, z MŠ Záhumenní v Kopřivnici, z ZŠ a MŠ Březová, ZŠ a MŠ Tyršová ve Frenštátě p.R., ZŠ a MŠ Ostrava-Bělský les

Pokud jste našim sponzorem a nevidíte zde své jméno, napište nám na e-mail: orlova@csopnj.cz a my to ihned napravíme.

Adopce zvířat:

Sýček obecný : obec Zátor

Sova pálená: město Příbor

Kalous ušatý: Martin Haubelt

Sýček obecný: Jitka Ryplová

Poštolka obecná: Zděnek Rohan

Luňák hnědý: Zdeňka Krejčí

Orel skalní: Tomáš Haratický

Puštík obecný: Ing. Urbancová a Ing. Feix

Poštolka obecná: Veronika a Martin Šatánkovi