Prázdniny končí, my ale pokračujeme dále

IMG_1358

Dětem skončily prázdniny a začaly jim školní povinnosti. U nás se ale nic nezměnilo – s výjimkou toho, že ve všední dny máme pro individuální návštěvníky zavřeno. Nicméně o víkendech a svátcích se budeme na návštěvníky těšit. V těchto dnech můžete u nás vidět nejen vyléčená zvířátka, dioramata a různé interaktivní exponáty, ale také třeba náš mini domeček zabydlený morčátky, nebo třeba rádobyhokaido dýně vypěstované na našem ukázkovém vyvýšeném záhoně. Určitě neváhejte a přijeďte se k nám podívat.

Co se týče záchranné stanice jako takové, tak od začátku roku do dneška jsme již přijali cca 1200 zvířat. Největší nápor, především v souvislosti s mláďaty, skončil, ale co nevidět začne opět „období ježků“, což bývá taky dost náročné.

Dlouhodobě se věnujeme sýčkovi obecnému, o naši práci v této souvislosti bude také zmínka v pořadu „Chcete mě?“, který můžete sledovat v neděli 4.9.2016 v 13:05 hod.. Pokud by jste nedělní termín nestihli, můžete tento pořad sledovat ještě v termínech 8.9.16 v 1:10, nebo 9.9.16 ve 14:40, rovněž na ČT2. Podrobnější reportáž o práci naší záchranné stanice bude odvysílána v některém z dalších dílů pořadu „Chcete mě?“. O termínu jeho vysílání vás budeme informovat.