Sponzoři a partneři

Všem níže uvedeným děkujeme za podporu, přízeň a dlouhodobou spolupráci:

 

 

V letošním roce nás podporují :

Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Města a obce:

Ostrava, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Třinec, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Hranice, Bílovec, Orlová, Frenštát pod Radhoštěm, Bohumín, Český Těšín, Kopřivnice, Bystřice pod Hostýnem, Odry, Kozlovice, Dolní Domaslavice, Frýdlant nad Ostravicí, Háj ve Slezsku, Chlebičov, Kateřinice, Krasov, Petřvald (město), Raškovice, Rybí, Studénka, Štramberk, Velká Polom, Vítkov, Albrechtičky, Baška, Bolatice, Brantice, Brumovice, Brušperk, Čeladná, Dětmarovice, Dobrá, Dobratice, Dolní Lutyně, Fulnek, Halenkov, Hladké Životice, Holasovice, Horní Suchá, Horní Tošanovice, Hostašovice, Hukvaldy, Chotěbuz, Jablůnka, Jindřichov, Jindřichov, Jistebník, Klimkovice, Krásná, Kravaře, Krmelín, Kunčice pod Ondřejníkem, Lichnov, Litultovice, Ludgeřovice, Malenovice, Markvartovice, Město Albrechtice, Morávka, Mořkov, Mošnov, Nošovice, Nové Sedlice, Palkovice, Paskov, Petřvald, Písek, Polom, Pražmo, Příbor, Pustějov, Rusava, Růžďka, Sedliště, Skotnice, Skřipov, Slavkov, Spálov, Stará Ves nad Ondřejnicí, Starý Jičín, Staříč, Stonava, Sudice, Suchdol nad Odrou, Šenov, Těškovice, Tichá, Trnávka, Trojanovice, Valašská Polanka, Velké Albrechtice, Velké Hoštice, Vělopolí, Vendryně, Vidče, Vojkovice, Vratimov, Vražné, Vyšní Lhoty, Závišice, Žabeň, Životice u Nového Jičína, Libhošť, Petrovice u Karviné, Albrechtice, Černotín, Dolní Životice, Hradec nad Moravicí, Huslenky, Hustopeče nad Bečvou, Choryně, Chvalčov, Jablunkov, Jeseník nad Odrou, Kunín, Milenov, Milotice nad Bečvou, Ostravice, Potštát, Slezské Rudoltice, Soběšovice, Střítež, Václavovice, Hlučín, Slatina, Metylovice, Bělá, Branka u Opavy, Branky, Bravantice, Brusné, Dolní Bečva, Dolní Lomná, Fryčovice, Heřmanice u Oder, Hlubočec, Hodslavice, Jakubčovice nad Odrou, Janovice, Kladeruby, Kujavy, Luboměř, Mankovice, Mokré Lazce, Návsí, Nižní Lhoty, Opatovice, ParšovicePísečná, Police, Rakov, Ropice, Rouské, Seninka, Sosnová, Štítina, Velké Heraltice, Veřovice, Vysoká, Závada, Jarcová, Komárno

Zvláštní poděkování pak patří naši „domovské“ obci Bartošovice.

Naši příznivci a dárci:
Adamová Andrea, Alföldiová Zlatica, Baar Jan, Balada Tomáš, Becková Eva, Beneš Erich, Beránková Amálka, Beutlová Lenka, Bílek Adrián, Bílek Milan, Blahutová Eva,  Boháčová Eva, JUDr. Bohdan Josef, Branecký Viktor, Brožíková Eva, Bryndová Vladimíra RNDr., Bubeníčková Anita, Bujnoch Jonáš, Burkotová Gražyna, Bůžková Hana, Byrtus Martin, Bzonková Jana, Cihlářová Zapletalová Magda, Čaplová LucieČmiel Dalibor, D’Agnolo Ludmila, Daňková Jana, Demlová Vladimíra, Dohnalová Eva, Dolanská Klára, Drochytka Radomír, Fabián Ondřej, Fajkus Roman, Faltysová Ivana, Fedas Josef, Fišerová Jitka, Flanderová Kamila, Fochtová Lucie, Foltová Vlasta, Foltysová Jarmila, Franc Radek, Franek Jiří, Fričová Karin, Fulierová Marie, Fukalová Martina, Galia Jiří, Germanová Zuzana, Gnidová Monika, GOLDEN GATE CZ a.s., Goldová Veronika, Hanáčková Marcela, Havrlant Radim, Hegar Pavel, Helfer Jiří, Hendrychová Klára, Hluštík Petr, Holub Pavel, Horáček Jiří, Houžvička Milan, Hrdinová Hana, Hrišková Eva, Hruška Matěj, Husáková Lenka PharmDr., Hurníková Eva, Hýža Václav, Chudová Goldová Veronika, Ihnát Milan, Imričková Dita, Jančálek Tomáš, Janošová Monika, Jaros David, Jedličková Marcela, Jemelka Marek, Jevická Marcela, Jonas Vladimír, Jurčíková Olga, Jurošková Martina, Kacerová Barbora, Kalábová Pavla, Kalač Jan, Kašovská Alena, Karbanová Alena, KINESIS-fyzioterapie s.r.o., Kladivová Kateřina, Kohútová Monika, Kohutová Svatava, Kolář Petr, Bc. Kološová Zuzana, Konečná Jaroslava, Konečná Monika, Konvička Petr, Konvičková Barbora, Kopčaj Lukáš, Koslová Jarmila, Kostřicová Blanka, Koutný Martin, Kovářová Jana, Kožušníková Jana, Králová Valerie, Kramolišová Šárka, Krausová Jana, Krejčířová Jarmila, Kresta Jan, Krkoška Petr, Krkošková Květa, Křižáková Lucie, Królová Ivana, Kudrová Romana, Kufová Adéla, Kyselá Michaela, Kyselá Nicolette, Laník Ondřej, Lariš Roman, Larišovi Alena a Roman, Lasáková Zuzana, Lefnarová Jitka, Lenhartovou Zuzana, Lipovský Pavel, Livečka Daniel, Losmanová Sabina, Lustyková Kateřina, Mahuliak Jiří, Majerová Eva, Majerová Kristýna, Malchárková Tereza, Malíková Pavla, Malovaný Lumír, Marejka Tomáš, Matějková Veronika, Měrková Eliška, Miziová Marie, Mohylová Hana, Münster Oldřich, Mynář Jan, Mynářová Klára, Mynářovi Eva a Jan, návštěvnice kadeřnictví Sovinská, Nedvídková Kamila, Nogová Dagmar, Novotná Martina, Novotná Věra, Nowak Martin, Oborný Jiří, Ondřejová Olga, Ondřejová Šárka, Opíchal Rostislav, Ošťádalová Dominika, Pacák Pavel, Palacký Lukáš, Panáč Ivan MVDr., Pauló Irena, Parma Pavel, Partschová Jana, Pasková Věra, Pavlíková Libuše, Pergerová Jana, Pergner Jiří, Pešková Miriam, Peterka Tomáš, Petr Miroslav, Petřvalská Renáta, Piškulová Monika, Pitřík Lukáš Michael, Podžorská Šárka, Polášek Michal, Pospíšilová Mirka, Pouba Zdeněk, Prestar s.r.o., Prodol Plus s.r.o., Procházka Martin, Prokschová Lenka, Prudič David, Radová Markéta, Rečková Jana, Mgr., Rejchrtová Margita, Rettková Barbara, rodina Pechánkova, rodina Swiderova, Rohan Zdeněk, Rozehnalová Ilona, Růčková Věra, Rychnovský Tomáš, Říhovská Zdenča, Sára Ctirad, Sebera Zdeněk, Seiml Jan, Schallerová Eva, Schmidt Daniel, Schuster Martin, Sibinský Karel, Siepaková Soňa, Sigmundová Klára, Silarová Věra, Silvestrová Andrea, Siudová Tereza, Skladaná Gabriela, Slaninová Martina, Slavíčková Pavla, Smékalová Veronika, Smetanová Michaela, Smolka Zbyněk, Snídalová Beata, Sniegonová Jana, Sovják Jan, Spousta Dalibor, Stankoci David, Stará Martina, Stolička Miroslav, Studecký Ondřej, Svobodová Pavla, Svčková Jarmila, Sýkora Stanislav, Šenková Lucie, Šimíčková Dana, Škodová Zdenka, Škutová Livie, Šnytová Iva, Šrámek Michal, Šťastná Eva, Štěpán Miroslav, Šumberová Mirka, Švaříček Filip, Táboříková Marie, Tacca agency s.r.o., Takácsová Jiřina, TASPEK s.r.o., Ticháčková Renata, Toalnas Saidric, Tomková Martina, Tranová Mai Huong, Trombiková Hana, Trunečková Ivana, Urbánkovi Magda a Jan, Ussarz Filip, Václavíková Lenka, Vanduch Michal, Vaněk Ondřej, Vaňková Klára, Vašica Jeroným, Vávrová Silvie, Vilímek Josef, Večeřa Jaroslav, Vejmelka Jakub, Veselý Josef, Vontorová Marcela, Vránek David, Vysocká Marcela, Wdowková Kateřina, Wolfová Marcela, Zábranský Petr, Zajícová Marta, zaměstnanci firmy Ing. Bedřich Doležel – DINA, Závodská Romana, Zelinková Gabriela, Žůrková Žaneta….a další dárci, jejichž jména nemůžeme z důvodu neexistence souhlasu zveřejnit.

třída 1.A a třídní učitelka Mgr. Monika Šimíčková – Masarykovo gymnázium, Příbor, rodiče a děti ze ZŠ Žerotínova – Valašské Meziříčí,  žáci 5.B a 5.C ze ZŠ Dobrá, děti ze Základní a mateřské školy Hlučín-Darkovičky

Pokud jste našim sponzorem, dali jste nám souhlas se zveřejněním a přesto zde nevidíte své jméno, napište nám na e-mail: orlova@csopnj.cz a my to ihned napravíme. Pokud jste nám doposud nedali souhlas ke zveřejnění vašeho jména, stáhněte si prosím „dokument souhlasu“ a vyplněný jej zašlete na adresu orlova@csopnj.cz.
Děkujeme.

 

Adopce zvířat:

Sýček obecný: obec Zátor

Sova pálená: Karolína Hok

Poštolka obecná: UNIVIT s.r.o.

Poštolka obecná: ZŠ a MŠ Baška

Sýček obecný: ZŠ a MŠ Baška

Kalous ušatý: Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o.

Veverky obecné – pár: Lucie Pargačová & Lukáš Pomikálek 

Sova pálená: Obec Kateřinice

Orel skalní: zájmové sdružení Happy Forrest

Puštík obecný: zájmové sdružení Happy Forrest

Kavka obecná: Hanička Liebzeitová

Moták Pochop: PhDr. Ivan Galuszka

Poštolka rudonohá: Merenda – servis elektro s.r.o.

Káně lesní ruská: Monika Konečná