Sponzoři a partneři

Všem níže uvedeným děkujeme za podporu, přízeň a dlouhodobou spolupráci:

 

 

V letošním roce nás podporují :

Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Města a obce:

Ostrava,  Nový Jičín, Frýdek-Místek, Havířov, Opava, Třinec, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Hranice, Bílovec, Orlová, Frenštát pod Radhoštěm, Bohumín, Český Těšín, Kopřivnice, Odry, Kozlovice, Dolní Domaslavice, Frýdlant nad Ostravicí, Chlebičov, Kateřinice, Petřvald (město), Raškovice, Rybí, Studénka, Štramberk, Velká Polom, Vítkov, Albrechtičky, Baška, Bolatice, Brantice, Brumovice, Brušperk, Čeladná, Dětmarovice, Dobrá, Dobratice, Dolní Lutyně, Fulnek, Halenkov, Hladké Životice, Holasovice, Horní Suchá, Horní Tošanovice, Hostašovice, Hukvaldy, Chotěbuz, Jablůnka, Jindřichov, Jindřichov, Jistebník, Klimkovice, Krásná, Kravaře, Krmelín, Kunčice pod Ondřejníkem, Lichnov, Litultovice, Ludgeřovice, Malenovice, Markvartovice, Město Albrechtice, Morávka, Mořkov, Mošnov, Nošovice, Nové Sedlice, Palkovice, Paskov, Petřvald, Písek, Pražmo, Příbor, Pustějov, Rusava, Růžďka, Sedliště, Skotnice, Skřipov, Slavkov, Spálov, Starý Jičín, Staříč, Stonava, Sudice, Suchdol nad Odrou, Šenov, Těškovice, Trnávka, Valašská Polanka, Velké Albrechtice, Velké Hoštice, Vělopolí, Vendryně, Vidče, Vojkovice, Vratimov, Vražné, Vyšní Lhoty, Závišice, Žabeň, Životice u Nového Jičína, Libhošť, Petrovice u Karviné, Albrechtice, Černotín, Dolní Životice, Hradec nad Moravicí, Huslenky, Hustopeče nad Bečvou, Choryně, Chvalčov, Jablunkov, Jeseník nad Odrou, Kunín, Milenov, Milotice nad Bečvou, Ostravice, Potštát, Slezské Rudoltice, Soběšovice, Střítež, Václavovice, Hlučín, Slatina, Metylovice, Bělá, Branka u Opavy, Branky, Bravantice, Brusné, Dolní Bečva, Dolní Lomná, Fryčovice, Heřmanice u Oder, Hlubočec, Hodslavice, Jakubčovice nad Odrou, Janovice, Kladeruby, Kujavy, Luboměř, Mankovice, Mokré Lazce, Návsí, Nižní Lhoty, Opatovice, Paršovice, Písečná, Police, Rakov, Ropice, Rouské, Seninka, Sosnová, Štítina, Velké Heraltice, Veřovice, Vysoká, Závada, Jarcová

Zvláštní poděkování pak patří naši „domovské“ obci Bartošovice.

Naši příznivci a dárci:
Adamová Andrea, Baar Jan, Balada Tomáš, Becková Eva, Beránková Amálka, Beutlová Lenka, Bílek Adrián, Bílek Milan, Blahutová Eva,  Boháčová Eva, JUDr. Bohdan Josef, Branecký Viktor, Brožíková Eva, Bryndová Vladimíra RNDr., Bubeníčková Anita, Bůžková Hana, Bzonková Jana, Cihlářová Zapletalová Magda, Čaplová LucieČmiel DaliborDagnolo Ludmila, Daňková Jana, Demlová Vladimíra, Dolanská Klára, Fabián Ondřej, Fajkus Roman, Faltysová Ivana, Fišerová Jitka, Fochtová Lucie, Foltová Vlasta, Foltysová Jarmila, Franc Radek, Franek Jiří, Fulierová Marie, Galia Jiří, Germanová Zuzana, Gnidová Monika, GOLDEN GATE CZ a.s., Goldová Veronika, Hanáčková Marcela, Hegar Pavel, Helfer Jiří, Hendrychová Klára, Hluštík Petr, Holub Pavel, Horáček Jiří, Hrdinová Hana, Hrišková Eva, Hruška Matěj, Husáková Lenka PharmDr., Hurníková Eva, Hýža Václav, Ihnát Milan, Imričková Dita, Jančálek Tomáš, Janošová Monika, Jaros David, Jedličková Marcela, Jemelka Marek, Jevická Marcela, Jonas Vladimír, Jurošková Martina, Kalač Jan, Kašovská Alena, Karbanová Alena, KINESIS-fyzioterapie s.r.o., Kladivová Kateřina, Koslová Jarmila, Kohútová Monika, Kohutová Svatava, Kolář Petr, Bc. Kološová Zuzana, Konvička Petr, Konvičková Barbora, Kopčaj Lukáš, Kostřicová Blanka, Kožušníková Jana, Králová Valerie, Kramolišová Šárka, Krausová Jana, Krejčířová Jarmila, Krkoška Petr, Krkošková Květa, Křižáková Lucie, Królová Ivana, Kudrová Romana, Kufová Adéla, Kyselá Michaela, Kyselá Nicolette, Laník Ondřej, Lariš Roman, Larišovi Alena a Roman, Lenhartovou Zuzana, Lipovský Pavel, Livečka Daniel, Lustyková Kateřina, Mahuliak Jiří, Majerová Eva, Majerová Kristýna, Malíková Pavla, Malovaný Lumír, Marejka Tomáš, Matějková Veronika, Miziová Marie, Mohylová Hana, Münster Oldřich, Mynářová Klára, Mynářovi Eva a Jan, Mynářová Klára, návštěvnice kadeřnictví Sovinská, Nogová Dagmar, Novotná Martina, Novotná Věra, Nowak Martin, Ondřejová Olga, Ondřejová Šárka, Opíchal Rostislav, Pacák Pavel, Palacký Lukáš, Panáč Ivan MVDr., Parma Pavel, Partschová Jana, Pasková Věra, Pavlíková Libuše, Pergerová Jana, Pergner Jiří, Pešková Miriam, Peterka Tomáš, Petr Miroslav, Petřvalská Renáta, Podžorská Šárka, Polášek Michal, Pospíšilová Mirka, Pouba Zdeněk, Prestar s.r.o., Prodol Plus s.r.o., Procházka Martin, Prokschová Lenka, Prudič David, Radová Markéta, Rečková Jana, Mgr., Rejchrtová Margita, Rettková Barbara, rodina Pechánkova, rodina Swiderova, Rohan Zdeněk, Růčková Věra, Rychnovský Tomáš, Říhovská Zdenča, Sára Ctirad, Sebera Zdeněk, Seiml Jan, Schallerová Eva, Schmidt Daniel, Sibinský Karel, Siepaková Soňa, Sigmundová Klára, Silarová Věra, Silvestrová Andrea, Siudová Tereza, Skladaná Gabriela, Slaninová Martina, Slavíčková Pavla, Smékalová Veronika, Sniegonová Jana, Sovják Jan, Spousta Dalibor, Stará Martina, Stolička Miroslav, Studecký Ondřej, Svobodová Pavla, Sýkora Stanislav, Šenková Lucie, Šimíčková Dana, Škodová Zdenka, Šnytová Iva, Šrámek Michal, Šťastná Eva, Štěpán Miroslav, Šumberová Mirka, Švaříček Filip, Táboříková Marie, Tacca agency s.r.o., Ticháčková Renata, Toalnas Saidric, Tomková Martina, Tranová Mai Huong, Trombiková Hana, Trunečková Ivana, Ussarz Filip, Vanduch Michal, Vaněk Ondřej, Vaňková Klára, Vašica Jeroným, Vávrová Silvie, Vilímek Josef, Večeřa Jaroslav, Vejmelka Jakub, Vontorová Marcela, Vránek David, Vysocká Marcela, Wdowková Kateřina, Wolfová Marcela, zaměstnanci firmy Ing. Bedřich Doležel – DINA, Závodská Romana, Zelinková Gabriela, Žůrková Žaneta….a další dárci, jejichž jména nemůžeme z důvodu neexistence souhlasu zveřejnit.

třída 1.A a třídní učitelka Mgr. Monika Šimíčková – Masarykovo gymnázium, Příbor, rodiče a děti ze ZŠ Žerotínova – Valašské Meziříčí,  žáci 5.B a 5.C ze ZŠ Dobrá

Pokud jste našim sponzorem, dali jste nám souhlas se zveřejněním a přesto zde nevidíte své jméno, napište nám na e-mail: orlova@csopnj.cz a my to ihned napravíme. Pokud jste nám doposud nedali souhlas ke zveřejnění vašeho jména, stáhněte si prosím „dokument souhlasu“ a vyplněný jej zašlete na adresu orlova@csopnj.cz.
Děkujeme.

 

Adopce zvířat:

Puštík obecný: manželé Feixovi

Veverky obecné – pár: Pomikálek Lukáš

Sýček obecný: sestry Hájkovy

Orel skalní: Tomáš Haratický

Vydra říční: Happy Forest z.s.

Sova pálená: Barbora a Mirek Seidlovi

Poštolka rudonohá: Merenda servis s.r.o.

Poštolka obecná: UNIVIT s.r.o.

Sýček obecný: Ivan Hurych

Puštík obecný: ESKON s.r.o

Sýček obecný: obec Zátor

Poštolka obecná: Zdeněk Rohan

Poštolka obecná: PhDr. Ivan Galuszka

Puštík bělavý – pár: Martin Haubelt

Poštolka obecná: Hanička Liebzeitová

Kavka obecná: Jasmínka Muchová

Kalous ušatý: Jana a Josef Blahutovi