Sponzoři a partneři

Všem níže uvedeným děkujeme za podporu, přízeň a dlouhodobou spolupráci:

 

 

V letošním roce nás podporují :

Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Města a obce:

Ostrava, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Rožnov pod Radhoštěm, Třinec, Bílovec, Bohumín, Hranice, Odry, Frenštát pod Radhoštěm, Štramberk, Vendryně, Dobrá, Fulnek, Hladké Životice, Horní Suchá, Jistebník, Kateřinice, Klimkovice, Krásná, Lichnov, Lichnov, Markvartovice, Metylovice, Olbramice, Olšovec, Pražmo, Pržno, Příbor, Pustějov, Raškovice, Růžďka, Slavkov, Těrlicko, Trnávka, Trojanovice, Ústí, Vítkov, Vratimov, Vražné, Zátor, Bolatice, Horní Bečva, Baška, Brumovice, Černotín, Dobratice, Dolní Lutyně, Halenkov, Hať, Hlučín, Horní Tošanovice, Chlebičov, Chuchelná, Jarcová, Krasov, Ludgeřovice, Malenovice, Morávka, Mořkov, Ostravice, Paskov, Petřvald, Rybí, Sedlnice, Skotnice, Soběšovice, Stonava, Střítež nad Ludinou, Studénka, Šenov, Teplice nad Bečvou, Velké Albrechtice, Vřesina, Vyšní Lhoty, Hradec nad Moravicí, Hustopeče nad Bečvou, Jindřichov, Nový Hrozenkov, Sedliště, Šenov u Nového Jičína, Darkovice, Chvalčov, Opatovice, Hodslavice, Choryně, Jakubčovice nad Odrou, Kobeřice, Kunčice pod Ondřejníkem, Milotice nad Bečvou, Nošovice, Partutovice, Písek, Raduň, Spálov, Starý Jičín, Sudice, Těškovice, Václavovice, Ropice, Albrechtice, Dolní Bečva, Dolní Životice, Fryčovice, Jeseník nad Odrou, Kunín, Luboměř, Milenov, Střítež, Ženklava, Branky, Doubrava, Francova Lhota, Heřmanice u Oder, Heřmánky, Mokré Lazce, Nové Sedlice, Osoblaha, Písečná, Police, Slatina, Sosnová, Velké Karlovice, Veřovice, Vysoká

Zvláštní poděkování pak patří naši „domovské“ obci Bartošovice.

Naši příznivci a dárci:
Nadační fond Lidé a zvířata – Harcovka,………….Adámková Lea, Adamová Anderle Andrea, Alföldiová Zlatica, Mgr. Baran Roman, Ph.D., Becková Eva, Bednářová Ivana, Beneš Erich, Benková Soňa, Blahutová Eva,  Bogdanský Alexander, JUDr. Bohdan Josef, Bonczek Petr, Braha Pavel, Branecký Viktor, Bryndová Vladimíra RNDr., Bubeníčková Anita, Bukovjan Tomáš, Bzonková Jana, Cechel Radovan, Červená Dagmar, Červenková VlastaČmiel Dalibor, Divíšková Jana, Dobešová Vladimíra, Doboszová Monika, Dokoupilová Jana, Dostál David, Dudíková Zdeňka, Dzurecová Jana, Eisová Šárka, Faltysová Ivana, Fišerová Jitka, Fréharová Dagmar, Freislerová Helena, Fulierová Marie, Gabzdyl Josef, Galia Daniel, Gardavská Tereza, Genserovský David, Germanová Zuzana, Gregůrková Staňka, Halfar Radek, Hanáčková Marcela, Havrlant Radim, Hendrych Libor, Heralová Alena, Hlavsa Bořek Daniel, Hluštík Petr, Hofmanová Marcela, Horký Luděk, Horňáková Ivana, Horvat David, Hrbáčovi, Hrehušová Alena, Hricková Alena, Hrišková Eva, Hruška Matěj, Hurníková Eva, Chudová Goldová Veronika, Ihnát Milan, Imričková Dita, Jančálek Tomáš, Janků Marcela, JANOSCH B&F s.r.o., Janovský Adam, Jarošová Marie, Jevická Marcela, Jurošková Martina, Juřina petr, Kačerovská Barbora, Kalábová Pavla, Kaňová Kateřina, Karosková Veronika, Kiktová Aneta, Klačko Kateřina, Kladivová Kateřina, Klingerová Ivana, Kmeť David, Kocová Jana,Kolcunová Tamara, Kolek Rostislav, Bc. Kološová Zuzana, Konečná Jaroslava, Konečná Monika, Kopcová Lenka, Kosicová Irena, Koslová Jarmila, Kostelník Miroslav, Kotlář Pavel, Koutný Petr, Kovářová Jana, Koždoň Stanislav, Kratochvílová Dagmar, Krejčířová Jarmila, Krkoška Petr, Krkošková Květa, Křižáková Lucie, Królová Ivana, Kubečková Darja, Kunovská Irena, Kurzeja Jan, Kyselá Lucie, Landsfeldová Lenka, Laníková Jana, Larišovi Alena a Roman, Lefnarová Jitka, Líbalová Jana, Lipovský Pavel, Livečka Daniel, Lustyková Kateřina, Machálek Pavel, Majerek Štěpán, Majerová Eva, MAREŠ IVO s.r.o., Martínek Michal, Mašková Jana, Matznerová Lucie, Mazochová Lenka, Mifková Věra, Mocek Martin, Mohylová Hana, Mojžíšková Eva, Mrázová Martina, Mrkvová Iva, Münsterová Aneta, Mutina Vlastimil, Mynář Jan, Mynářová Klára, návštěvníci infocentra VD Šance, Nedvídková Kamila, Nevoralová Petra,  Noga Daniel, Oborný Jiří, Opíchal Rostislav, Ošťádalová Dominika, Pacák Pavel, Panáč Ivan MVDr., Parma Pavel, Partschová Jana, Pasková Věra, Pavelková Kateřina, doc. MUDr. Pavlíček Jan, Pergner Jiří, Perný Jan, Pešková Miriam,Petrová Lucie, Petruška Petr, Petřvalská Renáta, Pilchová Petra, Pitřík Lukáš Michael, Planka Pavel, Podžorská Šárka, Polášek Michal, Poledník Marcel, Pospíšilová Kateřina, Pospíšilová Mirka, Prokschová Lenka, Proskeová Lenka, Ptáčková Sabina, Ptošková Pavlína, Radová Eva, Rajča David, Ravčuková Irena, RAYNET s.r.o., Rečková Jana, Mgr., Reichertová Alena, Rejchrtová Margita, Rettková Barbara, Rimek Martin, Rozehnalová Anna, Růčková Věra, Rychnovský Tomáš, Sankotová Dana, Sára Ctirad, Sasínková Jaroslava, Sebera Zdeněk, Sečkař Kamil, Seiml Jan, Schallerová Eva, Severinová Lenka, Schreiberová Markéta, Slezák Tomáš, Směšný Radek, Sniegonová Jana, Sopuch Jaroslav, Sovják Jan, Spáčilová Šárka, Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek , Spousta Dalibor, SRDCEM PRO TLAPKY, z.s., Stará Martina, Svoboda Zdeněk, Svobodová Naďa, Sýkorová Marie, Šenková Lucie, Škodová Zdenka, Škrabálková Jarmila, Šmehlíková Hana, Šnytová Iva, Šodková Kamila, Špetlová Stáňa, Šrámková Alice, Šťastná Eva, Štěpán Miroslav, Štěrbáková Olga, Šustek Vladimír, Švaříček Filip, Takácsová Lucie, TASPEK s.r.o., Ticháčková Jana, Tkačíková Denisa, Tomečková Jarmila, Tomková Martina, Tondrová Helena, Trčková Jana, Trombiková Hana, Ungersböcková Daniela, Urbancová Monika, Ussarz Filip, Václavíková Alžběta, Václavíková Lenka, Vachalíková Lenka, Vašica Jeroným, Vávrová Silvie, Vejmelka Jakub, Veselá Monika, Veselský Adam, Wenzel Richard, Wiecková Ivana, Wilczyńska-Maj Krystyna, Zábranský Petr, Zelinková Gabriela, Zemanová Hana, Žůrková Žaneta….a další dárci, jejichž jména nemůžeme z důvodu neexistence souhlasu zveřejnit.

třída 1.A a třídní učitelka Mgr. Monika Šimíčková – Masarykovo gymnázium, Příbor, rodiče a děti ze ZŠ Žerotínova – Valašské Meziříčí,  žáci 5.B a 5.C ze ZŠ Dobrá, děti ze Základní a mateřské školy Hlučín-Darkovičky, ZŠ Tyršova 1053 Frenštát p.R.,  ZŠ Brušperk Třída 6.B

Pokud jste našim sponzorem, dali jste nám souhlas se zveřejněním a přesto zde nevidíte své jméno, napište nám na e-mail: orlova@csopnj.cz a my to ihned napravíme. Pokud jste nám doposud nedali souhlas ke zveřejnění vašeho jména, stáhněte si prosím „dokument souhlasu“ a vyplněný jej zašlete na adresu orlova@csopnj.cz.
Děkujeme.

 

Adopce zvířat:

Poštolka rudonohá: Merenda – servis elektro s.r.o.

Sokol stěhovavý: Ing. Lumír Václavík

Sova pálená: ZŠ Polanka nad Odrou

Krkavec velký: Gabriela a Martin Zelinkovi

Sýček obecný: Dana Kolková

Sova pálená: Mgr. Alžběta Václavíková

Výr velký: In Park Fitness, s.r.o.

Sova pálená: Ing. Jaroslav Sopuch

Kalous ušatý: tým M&S Ostrava

Kalous ušatý: Hanička Liebzeitová

Puštík obecný: obec Kateřinice

Čáp bílý: rodina Haubeltová

Sova pálená: Barbora a Mirek Seidlovi

Kalous pustovka:PhDr. Ivan Galuszka